ГЛАВНАЯ       СТАТЬ АВТОРОМ           КОНТАКТЫ       RSS 2.0
 
  :: [Хроники] :: [Персонажи] :: [Дневник гламурного сопротивления] :: [Барыши] :: [Распылитель] ::
:: [В ступоре] :: [Я русский бы выучил только за то… ] :: [Элитные маргиналы] :: [Колумнисты] :: [Форум] ::
Сделать стартовой  |  в избранное
ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
 
Факт. Протягом двох років Київрада систематично знищувала "зелені зони"
Вт, 29 апр 2008 16:28:45

Екологічна комісія Київради направила Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради України з питань розслідування діяльності посадових осіб Київміськради та міськдержадміністрації матеріали щодо виявлених порушень у сфері земельного законодавства з боку влади столиці.

Про це йдеться в переданому УНІАН повідомленні голови Постійної комісії Київради з питань екологічної політики, кандидата в депутати міської ради від Блоку Віталія Кличка на позачергових виборах в столиці Анатолія Коваленка.

Як зазначив Коваленко, екологічна комісія направила звернення до ТСК про виявлені порушення чинного законодавства при відведенні земельних ділянок в Києві за рахунок територій рекреаційних та природоохоронного значення, що відбувалися протягом останніх двох років діяльності Київради V скликання.

Голова комісії підкреслив, що відповідні питання включалися до порядку денного пленарних засідань сесій Київської міської ради без погодження, а іноді без відома або без урахування зауважень профільної постійної комісії Київради.

Коваленко також зазначає, що з метою усунення порушень чинного законодавства, зокрема, в частині, що стосується виконання Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 р. та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київради від 19 липня 2005 р. (№ 806/3381), майже після кожного пленарного засідання сесії Київради постійною комісією з питань екологічної політики, на яку покладено контроль за виконанням зазначеної Програми, направлялися звернення до столичної Прокуратури з проханням дати правову оцінку та вжити відповідних заходів стосовно рішень Київради про відведення земельних ділянок за рахунок територій рекреаційного та природоохоронного призначення.

Так, за словами Коваленка, до Прокуратури Києва екологічною комісією було направлено 12 звернень про порушення, виявлені на засіданнях сесії, що проходили в період з грудня 2006 року по грудень 2007 року. Крім того, інформація про виявлені порушення також була направлена екологічною комісією керівництву Головної служби гуманітарної політики та з питань збереження національного культурного надбання Секретаріату Президента України.

„Зібрана екологічною комісією інформація дозволяє говорити про ігнорування чинною міською владою рішення Київради від 19 липня 2005 р. про Програму розвитку зеленої зони Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень у центральній його частині, та системні порушення при відведенні земельних ділянок під будівництво за рахунок парків і скверів міста, а отже, потребує належної оцінки зі сторони депутатської слідчої комісії,” - висловив переконання Коваленко.

Як повідомляв УНІАН, 7 березня Верховна Рада створила Тимчасову слідчу комісію парламенту з питань розслідування обставин порушення Конституції України та законів України, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу. ТСК очолив народний депутат від БЮТ Микола Томенко.

14 квітня Томенко повідомив, що велика кількість рішень київської влади мають відверто незаконний або корупційний характер. За його словами, ці рішенні не вписуються в загальну стратегію розвитку міста Києва або створюють перешкоди для його розвитку.

17 квітня під час чергового засідання комісії Томенко повідомив, що ТСК направила ряд звернень до міської прокуратури та Генеральної прокуратури України стосовно грубих порушень владою столиці вимог земельного та природоохоронного законодавства.

Створена Президентом України слідча комісія для проведення перевірки діяльності мера Києва завершила свою роботу, але офіційні висновки ще не оприлюднила.


Другие новости по теме:

  • Промерська більшість Київради продовжує безкарно знищувати Київ
  • Афери влади. Депутати Київради вкрали у киян 114 гектарів зеленої зони
  • Верховна Рада розбереться, кому Черновецький дарує землі вночі
  • Виявляється, у Черновецького є честь і гідність, які можна зганьбити
  • БЮТ готується до позачергових виборів мера Києва та Київради
  • Найчесніший український суд став на бік забудовників у справі щодо острова ...
  • З приводу діяльності Черновецького створена слідча комісія
  • Члена "молодої команди" Черновецького доправили в Україну
  • Долю Жукового острова вирішуватиме Верховний суд
  • Порятунок Андріївського узвозу - це справа всього міста






  • Хроники

    Янукович приростає повноваженнями за рахунок парламенту
    Чт, 17 мая 2012 20:14:56

    Дніпропетровських терористів шукають у Чернівцях серед членів ВО "Свобода"
    Чт, 17 мая 2012 20:04:33

    Годовой доход Обамы оказался в несколько раз меньше официально задекларированного дохода Януковича за 2011 год
    Чт, 17 мая 2012 20:01:01

    Клан Януковича стоит во главе целой сети фирм - Der Spiegel
    Чт, 17 мая 2012 17:02:01

    Лікарі оглядають Тимошенко практично в темряві
    Чт, 17 мая 2012 16:54:51

    Найвищі чиновники ЄС проігнорували Азарова
    Чт, 17 мая 2012 16:52:18

    Украинских ментов избили выходцы с Кавказа
    Чт, 17 мая 2012 14:40:19

    Вишгородська райрада зрадила інтереси територіальної громади
    Чт, 17 мая 2012 12:51:45

    Донецькі запроваджують цензуру в УНІАНі?
    Чт, 17 мая 2012 12:47:11

    Супруга Ахметова хочет получить британское гражданство - СМИ
    Чт, 17 мая 2012 12:43:56

    Новости MARKETGID

    Загрузка...

    24smi.org

    Новости RedTram

    бесплатные видео для взрослых
    Loading ...

    Новости от SelectorNews

    Реклама


     

     
    Имя :    
     
    пароль :    
     
         
    Стать автором

    MuzaUa

    "Яркоє тєатральноє собитіє" в Черкасах

    19 травня у Вишневому відбудеться фестиваль "Обнова"

    Українська влада й надалі пропаґує фальсифіковану українську історію "мейд ін Раша"

    Нарешті визнано, що Шептицький виступив проти насильства...

    Про Русь ми знаємо лише 2 відсотки реальної історії

    Мета новости...

    ReadMe
     
    КАЛЕНДАРЬ
    «    Апрель 2008    »
    ПнВтСрЧтПтСбВс
     
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
     

     

      Главная страница | Регистрация | Добавить новость
    Украинский портАл
    Rambler's Top100
    img src=