ГЛАВНАЯ       СТАТЬ АВТОРОМ           КОНТАКТЫ       RSS 2.0
 
  :: [Хроники] :: [Персонажи] :: [Дневник гламурного сопротивления] :: [Барыши] :: [Распылитель] ::
:: [В ступоре] :: [Я русский бы выучил только за то… ] :: [Элитные маргиналы] :: [Колумнисты] :: [Форум] ::
Сделать стартовой  |  в избранное
ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
 
Москва припиняє фінансувати Чорноморський флот
Чт, 08 сен 2011 10:47:48

Мосгордума затвердила у середу поправки до столичного бюджету на 2011 рік, анулювавши при цьому фінансування програми шефства Москви над військово-морським флотом (ВМФ) РФ на 2010-2012 роки.

Про це йдеться у статті «Сергей Собянин обрубает концы» газети "Коммерсант".

Виконавця програми - фонд "Москва-Севастополь" – позбавили усіх 70,6 млн крб, які раніше були виділені у бюджеті на 2011 рік. Поправки були прийняті відразу у трьох читаннях "без дебатів", як того і просила глава департаменту фінансів Москви Віра Чистова.

Колишній мер Москви Юрій Лужков надавав допомогу Чорноморському флоту з 1994 року, коли за його ініціативою був створений фонд "Москва-Севастополь". У задекларованих цілях створення цієї структури значилося збереження Чорноморського флоту після розпаду СРСР.

З 2004 року урядом Москви регулярно ухвалювались трирічні цільові програми виділення субсидій фонду. Кошти спрямовувались на ремонт казарм, будівництво шкіл у Севастополі для дітей моряків, виплату зарплат учителям. Наприклад, у 2006 році через фонд пройшли 100 млн крб, які, згідно із звітом, були витрачені на закупівлю комп'ютерів, холодильників, пилососів, посуду для кают-компаній і систем кондиціонування кораблів.

Рекорд фінансування був поставлений у 2008 році - 160 млн крб (будівництво житла для моряків, дорогі медичні операції і турпутівки для сімей військовослужбовців). Як випливає з нормативних документів мерії, кошти спрямовували навіть на організацію бойових чергувань великого протичовнового корабля "Керч" і ракетного крейсера "Москва" у Середземному морі.

При цьому Лужков регулярно відвідував Крим і не приховував, що ця програма для нього - ресурс політичний. Так, він неодноразово висловлювався про долю Севастополя з нападками на адресу української влади. У червні 2008 року Київ навіть оголосив Юрія Лужкова персоною нон грата, після того, як той закликав поставити питання про повернення міста Росії. На це Лужков заявляв, що Росії необхідно розірвати договір з Україною про дружбу і співпрацю через те, що українська влада "видавлює російську мову зі своєї країни".

Сам Лужков відповів на дії Києва виділенням більше $34 млн на програму підтримки, у тому числі і російської діаспори на Україні. Додамо, що під час фінансової кризи програма допомоги флоту була дещо урізана самим Лужковим. Зокрема, в 2009 році на неї було виділено 69,6 млн крб, а у 2010 - 85,8 млн крб.

Керівник столичного департаменту фінансів Чистова пояснила необхідність внесення поправок тим, що кошти на програму "витрачалися неефективно" і виділялися "за дуже кривою схемою". Раніше із закликом припинити фінансування фонду в мерію звернулася Контрольно-рахункова палата Москви.
Нагадаємо, уряд Москви з 2011 року припинив фінансування асоціації «Російський культурний центр» (РКЦ) у Криму.

Другие новости по теме:

  • Лужков побачив "споконвічно російську землю" там, де її ніколи не було
  • На Кернеса можуть завести кримінальну справу?..
  • Посол Німеччини стверджує, що заяви Лужкова для його країни є нісенітницею
  • Російський адмірал «клав» на українську Конституцію
  • «Мирні» російські кораблі контролюють води Абхазії
  • Кремль порушує угоду про базування ЧФ РФ в Україні - ЗМІ
  • Росіяни хочуть контролювати міську владу Севастополя зсередини
  • Кацапи ніколи не віддадуть Севастополь, бо вони прийшли до нього назавжди.. ...
  • А шкода... У 2015 році ЧФ РФ не зможе повноцінно боротися з чужими підводни ...
  • МВФ має претензії до азаровської пенсійної реформи






  • Хроники

    Преподавание во всех учебных заведениях будет вестись только на русском языке - депутат
    Чт, 24 мая 2012 18:08:00

    Власть заставила ученых выйти на митинг
    Чт, 24 мая 2012 17:53:00

    Захід ставить на Наливайченка замість Ющенка - експерт
    Чт, 24 мая 2012 17:19:00

    Співробітники МВС відірвали бомбу просто в ужгородському суді
    Чт, 24 мая 2012 16:08:00

    Депутат от ПР: для Януковича может все плохо кончится, так как Украина - не Россия
    Чт, 24 мая 2012 16:03:59

    Тюремники не пустять Тимошенко на похорон свекра
    Чт, 24 мая 2012 15:45:18

    "Регіонали" відбілюватимуть свій імідж в Європі за допомогою брюссельських піарників
    Чт, 24 мая 2012 15:42:49

    Киеврада предлагает в столице сделать выходными дни проведения матчей Евро-2012
    Чт, 24 мая 2012 15:06:02

    Европарламент требует от Украины немедленно освободить всех заключенных, осужденных по политическим мотивам
    Чт, 24 мая 2012 13:58:56

    Саша Попова вийшла з коми, але ще не прийшла до тями
    Чт, 24 мая 2012 11:03:00

    Новости MARKETGID

    Загрузка...

    24smi.org

    Новости RedTram

    бесплатные видео для взрослых
    Loading ...

    Новости от SelectorNews

    Реклама


     

     
    Имя :    
     
    пароль :    
     
         
    Стать автором

    MuzaUa

    З 2 червня до 1 липня - Великий україно-польський фестиваль

    Замість російського "шансону" в Луцьку слухатимуть в "маршрутках" українську поезію

    Сучасне українське мистецтво допоможе згладити неґатив від брудних політичних перипетій?

    У Києві з'явиться Музей шістдесятництва

    "Яркоє тєатральноє собитіє" в Черкасах

    Мета новости...

    ReadMe
     
    КАЛЕНДАРЬ
    «    Сентябрь 2011    »
    ПнВтСрЧтПтСбВс
     
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
     

     

      Главная страница | Регистрация | Добавить новость
    Украинский портАл
    Rambler's Top100
    img src=